Mobilne Centrum Dowodzenia

Rozwiazanie na miarę XXIw.

Mobilne Centrum Dowodzenia

Do czego można wykorzystać MCD

Czego potrzebują Profesjonaliści?

Wszyscy Profesjonaliści potrzebują rozwiązań pozwalających działać niezależnie od istniejącej (lub uszkodzonej) infrastruktury łączności, internetu, telefonii. Rozwiązania które będą zapewniały te podstawowe media na terenie prowadzonych działań a jednocześnie pozwolą na integrację (i propagację) obrazu z różnych źródeł zarówno przewodowych jak i bezprzewodowych

Rozwiązanie musi być mobilne, zmieścić sie na Quadzie, motocyklu lub w małym samochodzie.

I dokładnie to realizuje nasze Mobilne Centrum Dowodzenia.

Co dostarczamy?

Kompleksowe rozwiązanie które zapewnia łączność w trudnym terenie.

W szczelnej odpornej na uszkodzenia obudowie, dostarczamy kompletny system komputerowy wraz z radiostacją, monitorem, mikserem obrazu i wieloma innymi elementami tak by zapewnić łączność, obraz oraz dostęp do sieci z każdego miejsca. Wystarczy źródło prądu (np z agregatu) i otrzymujemy kompletne rozwiązanie.

 

Rozwiązanie jest kompaktowe – mieści się w walizce – nawet jedna osoba jest w stanie przygotować i obsłużyć cały system.

Rozwiązanie przygotowane na miarę

Potrzeba matką wynalazków

Mobilne Centrum Dowodzenia w obecnej postaci to już 8 wersja naszego produktu. Jego funkcje, konstrukcja, podzespoły to efekt wielu prawdziwych akcji ratunkowych, pożarowych, powodziowych, oraz szeregu badań i ćwiczeń prowadzonych przez nasz zespół.

Wiemy że nasze rozwiązanie będzie przydatne wszędzie tam gdzie ważna jest elastyczność w działaniu, konieczność koordynacji różnych zespołów i służb. Wszedzie tam

Kilka drobiazgów

Najważniejsze funkcje Mobilnego Centrum Dowodzenia

Rozwiązanie powstało jako bezpośrednia odpowiedź na potrzeby Strażaków którzy chcą wykorzystywać nowoczesne technologie.

Funkcje

Najważniejsze funkcje zestawu podstawowego

Z czego składa się zestaw

Poniżej lista elementów z których składa się podstawowe rozwiązanie

Możesz zapoznać się z trochę dłuższym filmem który opisuje nasze rozwiązanie

Jesteś zainteresowany zakupem?